Martin Dolejš (CZ) / Head of Commerce Development, Czech Republic and Slovakia | Central Eastern Europe Division, MasterCard

Prednáška na tému: Make your life easier with smart payments

Panel 7 – Smart City

 

Do MasterCard prišiel zo spoločnosti O2 Czech Republic, kde bolo jeho hlavnou pracovnou náplňou vedenie obchodného a back office tímu O2 Media. Zaoberal sa predovšetkým rozvojom a predajom nových produktov postavených na detailných znalostiach zákazníckych dát. Podieľal sa na vytvorení unikátnej platformy za účelom cielenia reklamných formátov a merania ich efektivity. Ďalej potom na poskytovaní analýz zákazníckych dát pre retailové raťazce a obchodníkov s pobočkovou sieťou za účelom plánovania obchodnej a marketingovej stratégie.

V spoločnosti MasterCard sa zaoberá predovšetkým akceptáciou platobných kariet a mobilnej paňaženky MasterPass v rôznych odvetviach so zameraním na dopravné projekty v rámci Českej republiky a Slovenska.

Vo svojom voľnom čase sa venuje športom, ktoré spája s cestovaním a objavovaním nových zaujímavých destinácii V lete si úžíva surfovanie na vlnách, v zime dáva prednosť horám a freeride snowboardingu.