Peter Kočalka / majiteľ, Business Cloud ONE

Prednáška na tému: Skutočná pravda o 3D technológiách

Panel 9 – Veda a výskum, 3D technológie

 

Business Cloud ONE www.businesscloud.me Spoločnosť pomáha startupom, malým a stredným firmám násobiť zisky

 

Môj tím vstáva každé ráno zamilovaný, do toho, čo robíme. Sme schopní si volať, alebo písať o jednej, o druhej v noci s tým, čo nám napadlo. Je to ako droga, stále premýšľame nad zlepšovaním. Neustále sa to opakuje, ľudia sa síce občas menia, ale hodnoty ostávajú.

Vysoká pracovná etika a integrita to je hodnota číslo jeden. Číslo dva je, že ľudia veľmi chcú. Až potom nasledujú schopnosti.

Vyštudoval som FEI STU. Po menších IT zákazkách som viedol projekt na vybudovanie informačného systému pre sieť čerpacích staníc Slovnaft Benzinol, ktorý sa používa dodnes. Odvtedy pôsobím v maloobchode‚ okrem iného v reťazci predávajúcom mäsové výrobky aj v sieti predajní s ponožkami a spodnou bielizňou (Bepon). Do Ozety som prišiel ako výkonný riaditeľ, pôsobil tam vyše dvoch rokov. Za ten čas firma zvýšila počet svojich predajní z dvoch podnikových na 34. Následne som pracoval ako Generálny riaditeľ najväčšej siete kníhkupectiev PantaRhei.

Momentálne budujem a som partnerom konzultačno-kovorkingovej spoločnosti Business Cloud, ktorá pomáha organizáciám a jednotlivcom násobiť zisky. Je to znovu jeden z projektov, ktorého potenciál je bez hraníc a jeho rozsah prerastie lokálny trh.