Matej Šucha (SK)

Matej Šucha (SK)

MINDWORX

Matej Šucha založil a vedie konzultačná spoločnosť MINDWORX zameraná na aplikáciu poznatkov z behaviorálnej ekonómie a spotrebiteľskej psychológie na podnikanie. Zameriava sa predovšetkým na konzultácie projektov v oblasti skúseností so zákazníkmi a efektívnosti predaja. Vyštudoval prestížnu Kodanskú univerzitu v Dánsku, ETH Zurich vo Švajčiarsku a od roku 2012 do 2014 pracoval profesionálne v Rakúsku. Prednáša na konferenciách a na Univerzite Komenského v oblasti behaviorálnych vied a ich aplikácií.

Prezentácia: Ako presvedčiť a expanovať rýchlejšie?

Anotácia:

Ak chcete rozšíriť, musíte byť naozaj dobrí, presvedčiť svojich klientov, tím a investorov. Naučte sa používať dobre známe zásady presvedčenia vo vašom prospech.

„Chcem rásť, chcem expandovat – Čo ďalej?“

Úloha médií pri budovaní startup ekosystému: Tomáš Prokopčák/sme.sk Michal Novota/týždeň Martin Šandor/Startitup.sk Metodiky rastu a exportu: Rainer Hasenauer (AT)/Vienna University of Economics and Business/ Market Entry: How to align forces of market readiness and technology readiness impacting the innovative startups? Matej Šucha/Managing partner Mindworx/ Prípadové štúdie: Slavomír Hruška/localizationguru.com/Porn hub Lukáš Harvánek (CZ) /Growjob/Design inovačnej kultúry:ako vytvárať […]

Startup Stage 1st Day
READ MORE