Ing. Milan Šlachta (CZ)

Ing. Milan Šlachta (CZ)

Representative of the Bosch Group in the Czech Republic and Slovakia a General manager of Robert Bosch, spol. s r.o., Bratislava

Pre Bosch pracuje v rôznych funkciách od roku 1994. Posledných osem rokov pôsobil na pozícii obchodného riaditeľa a konateľa jednej zo spoločností Bosch Group v Českých Budejoviciach, ktorá sa zaoberá výrobou automobilovej techniky a jej vývojom. Predtým zastával v spoločnosti Bosch rôzne vedúce pozície v oblastiach financií, kontrolingu a podnikového plánovania v Čechách a v Nemecku.

Prezentácia: Industry 4.0: challenges & chances

Anotácia:

Aké výzvy ale zároveň príležitosti Industry 4.0 prináša? Aké sú jeho hlavné znaky a súčasti? Bosch ako dodávateľ ale zároveň popredný užívateľ Industry 4.0 predstaví svoj duálny prístup k prepojenému priemyslu, a to vrátane názorných príkladov.

Prezentácia: Smart solutions for cities

Anotácia:

Obraz inteligentného mesta – fikcia alebo realita blízkej budúcnosti? Aké sú hlavné trendy v oblasti smart city a aký úžitok nám prinesú? Bosch v prednáške predstaví technológie, ktoré prinášajú konektivitu nielen domácnostiam, ale celým mestám.

Smart vízie – mestá budúcnosti

Kristína Pomothyová/Origameo/Kancelárie budúcnosti: produktívne a zdravé miesta na prácu Jiří Končený/zakľadateľ a šéf českej spoločnosti ELKO EP HOLDING SE Milan Šľachta/Bosch/Smart riešenia pre mestá Adam Jedrzejczak/President EER Danfoss/East Europe Region/Urban efficiency and district energy context Sergey Sibiryakov/Riaditeľ a akcionár spoločnosti Sky Way Capital/Dopravná technológia spol. Sky Way pre 21.storočie Miloš Šajbidor/Uavonic/Bezpilotné lietajúce zariadenia (UAV)

Smart City & Regions 1st Day
READ MORE