Tomáš Peťovský (SK)

Tomáš Peťovský (SK)

Generálny riaditeľ Uber Česká a Slovenská republika

Tomáš začal svoju kariéru ako obchodný partner spoločnosti Google. So sídlom v európskom ústredí v Dubline konzultoval s poprednými spoločnosťami elektronického obchodu v Českej republike a na Slovensku, ako aj v celom regióne strednej a východnej Európy. Od roku 2012 prešiel do spoločnosti Google Slovakia ako manažér pre priemysel. Vzhľadom na to, že spoločnosť Tomas je zodpovedný za viacero obchodných segmentov, s hlavným zameraním na vývoj a implementáciu digitálnych obchodných stratégií, riadenie exportu na zahraničné trhy a zabezpečenie celkového dynamického rastu konzultovaných klientov a obchodných segmentov. V októbri 2016 sa stal generálnym riaditeľom spoločnosti Uber Česká republika a Slovensko. Tomáš absolvoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe a študoval aj na Texasskej univerzite v Austine. Svoju MBA vykonával na INSEAD vo Francúzsku a Singapúre.

Prezentácia: Future of urban mobility

 

Abstrakt:

Aká je budúcnosť mestskej mobility a čo to znamená pre mestá a ľudí, ktorí v nich žijú. Ako môžeme znížiť preťaženie, znečistenie a parkovanie, ako aj zlepšiť prístup k doprave pomocou súkromných vozidiel pre verejné blaho. A ako to možno urobiť pomocou nových technológií a dnešnej infraštruktúry?

Smart Doprava

Vladimír Tóth/Ministerstvo dopravy a výstavby SR/Vzťah medzi víziou smart city a udržateľnou mobilitou Tomáš Peťovský/UBER/Future of Urban mobility Richard Procik/Siemens/Smart City z pohľadu cestnej infraštruktúry Ján Lalúch/ZSE/ Peter Sevce/Bran Consulting Katarína Kakalíková/MasterCard

Smart City & Regions 1st Day
READ MORE