Agenda

08:00

Registrácia

09:00

Otvárací príhovor

Richard Raši (SK)

Deputy Prime Minister for Investments and Informatization of the Slovak Republic

Dirk Ahlborn (US)

Hyperloop Transportation Technologies

Kalle Palling (EE)

The parliament of Estonia - Riigikogu

Ivo Nesrovnal (SK)

Bratislava

10:00

Prestávka & B2B matching

11:05

Case study

Tomáš Polaščin (SK)

Volkswagen Slovakia

11:20
PANELOVÁ DISKUSIA

Vzdelávanie pracovníkov budúcnosti

Moderátor: Katarína Hazuchová (SK)

Tomáš Polaščin (SK)

Volkswagen Slovakia

František Priesol (SK)

Education Ministry of Slovak Republic

Marian Peciar (SK)

Slovak University of Technology in Bratislava

Igor Urbančík (SK)

Bratislava Self-Governing Region

12:15

Obed

13:05
CASE STUDIES

Ako Big data pomáhajú?

Moderátor: Katarína Hazuchová (SK)

Matej Kováč (SK)

T-Systems Slovakia

Július Oboril (SK)

IBM Slovakia

15:05
CASE STUDIES

Digitálne ekosystémy a ich potenciál

Moderátor: Katarína Hazuchová (SK)

Martin Reguli (SK)

F. A. Hayek Foundation

Tomas Matraia (IT)

thenode.co, theadwisers.com

Emil Martirosyan (RU)

RANEPA Moscow

15:45

Prestávka & B2B matching

16:15
PANELOVÁ DISKUSIA

Automobilový ekosystém

Martina Le Gall Maláková (SK)

French-Slovak Chamber of Commerce

Jaromír Marušinec (CZ)

 Czech Electric Vehicle Industry Association

Martin Morháč (SK)

Automotive Industry Association of the Slovak Republic

Peter Kažimír (SK)

Hewlett Packard Enterprise Slovakia

08:00

Registrácia

09:00

Otvárací príhovor

Richard Raši (SK)

Deputy Prime Minister for Investments and Informatization of the Slovak Republic

Dirk Ahlborn (US)

Hyperloop Transportation Technologies

Kalle Palling (EE)

The parliament of Estonia - Riigikogu

Ivo Nesrovnal (SK)

Bratislava

10:00

Prestávka & B2B matching

10:30
PANELOVÁ DISKUSIA

TOP trendy v Smart City v CEE regióne

Moderátor: Juraj Hošták (SK)

Michal Kraus (CZ)

Smart Prague

Martin Dolejš (CZ)

Mastercard

Erik Raček (SK)

Kežmarok

11:05
11:40
PANELOVÁ DISKUSIA

Smart Parking

Igor Dula (SK)

Slovak Parking Association

Patrik Žák (SK)

Trenčín

Milan Galanda (SK)

Únia miest Slovenska

Zuzana Aufrichtová (SK)

Urban designer, architect

12:15

Obed

13:05
CASE STUDIES

Smart Lightning

Jíři Konečný (CZ)

ELKO EP Holding

Matthias Weis (DE)

[ui!] Urban Lighting Innovations

13:40
CASE STUDIES

IT riešenia pre mestá

Moderátor: Jíři Konečný (CZ)

Juraj Lichner (SK)

Profit365

Tomáš Funtik (SK)

BIM Associations

Ján Hovora (CZ)

Pocket Virtuality

Martin Černák (SK)

Orange Slovensko

14:45
CASE STUDIES

Financovanie Smart Cities

Moderátor: Jíři Konečný (CZ)

Kamil Dörfler (LU)

European Investment Bank

15:00
PANELOVÁ DISKUSIA

Smart Transportation

Dirk Ahlborn (US)

Hyperloop Transportation Technologies

Juraj Droba (SK)

Bratislavský samosprávny kraj

Zuzana Horčíková (SK)

Bratislavská integrovaná doprava

Tomáš Janíček (SK)

Dopravný podnik Bratislava

15:45

Prestávka & B2B matching

16:15
PANELOVÁ DISKUSIA

Vízie a skutočnosť

Moderátor: Katarína Hazuchová (SK)

Patrik Žák (SK)

Trenčín

08:00

Registrácia

09:00

Otvárací príhovor

Richard Raši (SK)

Deputy Prime Minister for Investments and Informatization of the Slovak Republic

Dirk Ahlborn (US)

Hyperloop Transportation Technologies

Kalle Palling (EE)

The parliament of Estonia - Riigikogu

Ivo Nesrovnal (SK)

Bratislava

10:00

Prestávka & B2B matching

11:05
PANELOVÁ DISKUSIA

Smart Investing

Miriam Lapuníková (SK)

F. D. Roosevelt Hospital Banská Bystrica

Ján Králik (SK)

HEALTHSPACEE.eu

12:15

Obed

13:05
CASE STUDY

Smart Processes

Andrej Fintora (SK)

PwC Slovakia

13:45
CASE STUDIES

Smart Technology

Mark Syrett (UK)

Cognita Health

Jozef Benčík (SK)

SAS Slovakia

Arthur Barutkin (RU)

BM Group Enterprise

15:05
CASE STUDIES

Smart Infrastructure

Tomáš Funtik (SK)

BIM Associations

15:45

Prestávka & B2B matching

13:00

Muniss: Smart square Obchodná – Poštová

Predstavenie návrhov v medzi sektorovej spolupráce medzi študentami, lokálnym občianskym združením Obchodná ulica a okolie a Magistrátom mesta Bratislava.

08:00

Registrácia

09:00

Otvárací príhovor

Ivan Štefanec (SK)

European parliament

Pepper

Adastra

Fridrich Matejik (SK)

IBM Slovakia

10:00

Prestávka & B2B matching

10:30
CASE STUDIES

Ľudská verzus umelá inteligencia

Moderátor: Ľubo Tomko (CZ)

Fridrich Matejik (SK)

IBM Slovakia

Golan Malca (IL)

UMATCH AI

11:05
CASE STUDIES

Trendy v umelej inteligencii

Moderátor: Ľubo Tomko (CZ)

Petr Šrámek (CZ)

AI Startup Incubator

Petr Leština (CZ)

IBM Czech republic & Slovakia

11:45
CASE STUDIES

Umelá inteligencia – váš nový zamestnanec

Moderátor: Ľubo Tomko (CZ)

Tomas Matraia (IT)

thenode.co, theadwisers.com

Jožo Kováč (SK)

Co-Founder

Slavko Fulek (SK)

Cloud - IT

12:15

Obed

13:05
PANELOVÁ DISKUSIA

Trojstranná spolupráca na vývoji UI v Európe

Moderátor: Ľubo Tomko (CZ)

Juraj Kubica (SK)

Deputy Prime Minister's Office for Investments and Informatization of the Slovak Republic

Peter Ballo (SK)

Slovak University of Technology in Bratislava

14:00
14:20

Case study

Tomáš Jucha (SK)

Ministry of Finance of the Slovak Republic

14:35

Case study

Štěpán Kopřiva (CZ)

Blindspot Solutions

15:20
15:45

Prestávka & B2B matching

16:15
PANELOVÁ DISKUSIA

Budúcnosť ľudstva v kontexte umelej inteligencie

Moderátor: Ľubo Tomko (CZ)

František Duchoň (SK)

National Centre of Robotics

Michal Číž (SK)

Deputy Prime Minister's Office for Investments and Informatization of the Slovak Republic

Petr Šigut (CZ)

Fragments

Petr Plodik (CZ)

M Computers

08:00

Registrácia

09:00

Otvárací príhovor

Ivan Štefanec (SK)

European parliament

Pepper

Adastra

Fridrich Matejik (SK)

IBM Slovakia

10:00

Prestávka & B2B matching

11:15

Case study

Johanna Salovaara-Dean (FI)

Embassy of Finland, Prague

11:30
12:15

Obed

15:15
CASE STUDY

Kybernetika ako nové bojisko

Výzvy, riziká, pravidlá a hlavní hráči.

Golan Malca (IL)

UMATCH AI

15:45

Prestávka & B2B matching

16:15

Workshop

čoskoro upresníme

08:00

Registrácia

09:00

Otvárací príhovor

Ivan Štefanec (SK)

European parliament

Pepper

Adastra

Fridrich Matejik (SK)

IBM Slovakia

10:00

Prestávka & B2B matching

10:30
PANELOVÁ DISKUSIA

Ako fungujú StartUp ekosystémy?

Tomas Matraia (IT)

thenode.co, theadwisers.com

Grete Gutman (EE)

Civitta Estonia

Olga Afanasyeva (UA)

Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association

11:05

Case study

Ľubomír Roško (SK)

T-Systems Slovakia

12:15

Obed

13:05
CASE STUDY

Podporné finančné nástroje pre Start-upy

František Kašický (SK)

Foreigns Affairs Ministry of the Slovak Republic

Michal Ohrablo (SK)

Deputy Prime Minister's Office for Investments and Informatization of the Slovak Republic

13:30

Pitches

čoskoro upresníme

15:45

Prestávka & B2B matching

Copyright 2018 FutureProof s.r.o. All rights reserved.