O konferencii

Techsummit je konferencia a otvorená platforma zameraná na prezentáciu aktuálnych trendov a informácií z oblasti inovácií v IT a súvisiacich technológiách s dôrazom na dynamiku prostredia veľkého i malého biznisu, zlepšovanie verejného prostredia a medzinárodnú výmenu know-how.

Techsummit svojim účastníkom pomáha orientovať sa v prebiehajúcom vývoji rýchlo sa meniaceho sveta technológii z pohľadu podnikania, legislatívy a používateľských možností.

Svojim partnerom poskytuje Techsummit priestor na výraznú prezentáciu ich značky, inovačných a ďalších aktivít, perspektívnych produktov a názorov na technický vývoj v brandži, ktorú reprezentujú.

29. 5. 2019

1 stream & sprievodné podujatia

Prvý deň konferencie bude venovaný globálnemu pohľadu lídrov na témy Techsummitu. Európská únia presadzuje digitálnu transformáciu a snaží sa vyrovnať s veľkými hráčmi, ako sú USA a Čína.

Už niekoľko rokov je kybernetický útok najväčšia hrozba, ktorá na nás denno denne útočí. Vie ovplyvniť rad vecí od výsledkov volieb az po finančné straty. Taktiež je v ohrození aj dodávanie energií, straty doležitých dát. Ako éra priemyslu 4.0 mení oblasť kybernetickej bezpečnosti? Zastaví umelá inteligencia (UI) kybernetickú kriminalitu? Je UI ďalším krokom v kybernetickej bezpečnosti? Ako by mali členské krajiny spolupracovať, zdieľať know-how a dáta, aké riešenia sa aktuálne ponúkajú, a v neposlednom rade aké podnikateľské príležitosti sa vytvárajú?

Techsummit Global – okrem špičkových tém počas konferencie, špecializovaných cyber workshopov, vám k bilaterálnym rokovaniam bude pomáhať naša nová služba „business concierge“ ktorá vás prepojí s tými kontaktami, o ktoré mate záujem.

THE ADWISERS PRE TECHSUMMIT GLOBAL

Tento rok Techsummit spojil sily s medzinárodnou strategicko-poradnou skupinou The Adwisers, ktorá sa špecializuje na internacionalizáciu, inováce a líderské procesy. The AdWisers je oficiálny spoluorganizátor Techsummit Global, prvý deň konferencie, zameraný na globálnych lídrov v Digitálnej transformácii: Intenzívny a dynamický program vrátane strategickej diskusie na vysokej úrovni sprevádzanej súborom interaktívnych diskusií o kľúčových témach. Top experti, inovátori, vedúci podnikatelia a zástupcovia verejného sektora budú diskutovať na aktuálne témy v oblasti digitálnych spoločností, smart-cities, kybernetickej bezpečnosti, umelej inteligencie, nových  profesií a ako globálna dynamika prináša nové nebzpečenstvá a možnosti pre medzinárodnú spoluprácu.

Kybernetická bezpečnosť v troch rovinách

Smart City

Icon_website-02

Priemysel 4.0

Icon_website-03

Umelá inteligencia

Icon_website-04

30. 5. 2019

3 streamy & sprievodné podujatia

Druhý deň konferencie bude venovaný podrobnejšiemu regionálnemu pohľadu k témam: Smart city, Priemysel 4.0. a Umelá inteligencia.

Smart cities ako mýty a legendy na Slovensku a okolí? Akú úroveň integrácií smart riešení sme dosiahli za posledné roky naopak aké sa aktuálne ponúkajú? Transformácia vzdelávania pre budúcnosť: Priemysel 4.0 od priemyslu 4.0 ku vzdelávaniu 4.0 a inžinierom 4.0 – máme roboty, máme smart riešenia, kto ich bude obsluhovať, ako napredujeme v tejto otázke? Limity a rýchlosť zlyhania technológie – zastaví UI kybernetickú kriminalitu? UI už dnes zasahuje všetky aspekty života (case studies) aké príležitosti vytvára UI pre podnikateľov?

 

Tri streamy:

Smart City

Icon_website-02

Priemysel  4.0

Icon_website-03

Umelá inteligencia

Icon_website-04
Copyright 2019 Future Proof s.r.o. All rights reserved.